PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | nr 452 | 187
Tytuł artykułu

Finansowanie rozwoju budownictwa mieszkaniowego w miastach

Autorzy
Warianty tytułu
Financing of Home Building Development in Cities
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W pracy zaprezentowano sposoby finansowania inwestycji mieszkaniowych w miastach, ze szczególnym uwzględnieniem roli państwa w tym zakresie, w odniesieniu do trzech rodzajów inwestorów: budujących na wynajem, spółdzielczości mieszkaniowej i budujących na potrzeby własne oraz dokonano oceny wpływu każdej z tych grup na rozwój budownictwa mieszkaniowego. Przedstawiono wybrane rozwiązania stosowane w różnych okresach historycznych w Polsce i krajach wysoko rozwiniętych. Szczególną uwagę poświęcono przemianom w sposobie finansowania budownictwa w Polsce po 1989 roku.
EN
The article deals with investment means related to home building in cities with special emphasis on state role in this field. Some selected practical solutions in different historical periods in Poland and high developed countries are presented. Special attention is given to changes in home building financing in Poland after 1989. (A.P.)
Rocznik
Numer
Strony
187
Opis fizyczny
Twórcy
autor
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000000006755

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.