PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2000 | nr 851 | 299--307
Tytuł artykułu

Granice doradztwa zewnętrznego

Warianty tytułu
Limits of External Counseling
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Zaprezentowano przesłanki wzrostu i rozwoju branży doradczej, które rodzą zapotrzebowanie na uniwersalność w działalności doradczej. Przedstawiono sposoby na elastyczność i uniwersalność w konsultingu, takie jak fuzje, praca w sieciach, wirtualne przedsiębiorstwa doradcze i umiędzynarodowienie firm doradczych. Podjęto próbę odpowiedzi na pytanie o granice doradztwa zewnętrznego w sensie przedmiotowym oraz organizacyjnym.
EN
A purpose of this paper is to present possibilities of external advisory. Main issues raised in this paper are boundaries of external advisory - in subjectional and organizational meaning. Diversified requirements of enterprises related to consulting services force consulting industry to be universal. The paper presents the following ways of universality in consulting: mergers and acquisitions, networking, a virtual consulting firms, a multinational consulting firms.(original abstract)
Rocznik
Numer
Strony
299--307
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000000006991

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.