PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2000 | z. 78 | 189--196
Tytuł artykułu

Możliwości i procedury dofinansowania zadań z zakresu ochrony zabytków techniki przez samorząd Województwa Małopolskiego

Warianty tytułu
Possibilities and Procedures of Finance Tasks in the Field of Technical Monuments Protection by Government of Little Poland Province
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W referacie poruszono temat wspólnych zasad i procedur przyznawania dotacji (grantów) przez samorządy różnych szczebli podmiotom ubiegającym się o dofinansowanie działalności związanej z potrzebami lokalnej społeczności. Druga część artykułu poświęcona została kryteriom udzielania dotacji na realizację zadań z dziedziny kultury w Województwie Małopolskim, w tym na cele ochrony dóbr i dziedzictwa kultury materialnej (zabytki ruchome).
EN
The government of various levels has ready money to support subjects performing tasks resulting to the necessities of local society. The financing procedures are realised in a form of grants. The procedures, how to gain a grant, in particular to protect cultural values are described. (original abstract)
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000000012445

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.