PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2000 | z. 78 | 253--258
Tytuł artykułu

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi - to już dwadzieścia lat!

Warianty tytułu
Fun Club of Old Tram Wagons in Łódź
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W artykule jest mowa o Klubie Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Działalność Klubu koncentruje się wokół badań dziejów komunikacji miejskiej w Łodzi we wszelkich jej aspektach oraz na poszukiwaniu zabytków z nią związanych i ich ochrona. Autor przedstawił zabytkowy tabor i dokumentację, znajdujące się w zbiorach Izby Tradycji przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Łodzi. Zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie oraz działalność, w tym także wydawniczą członków Klubu. W artykule podany został również adres internetowy, pod którym można dotrzeć do publikacji Klubu na stronach www.
EN
The activity of Fun Club of Old Tram Wagons in Łódź is presented in the paper. The ancient tram stock and documentation from Tradition Chambert at Public Transport Company in Łódź are described. The attention is attracted on Club's publications at www pages in Internet. (original abstract)
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000000012459

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.