PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2005 | nr 7-8 | 80--84
Tytuł artykułu

Wsparcie w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstw : Dofinansowanie udziału firm w targach i wystawach międzynarodowych oraz wyjazdowych misjach gospodarczych

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Polscy przedsiębiorcy, pragnący poprawić swoją pozycję konkurencyjną na jednolitym rynku europejskim, mogą ubiegać się o pomoc finansową na ten cel w ramach unijnych funduszy strukturalnych. Na szczególną uwagę zasługuje program, który przewiduje dofinansowanie rodzimych firm w zakresie ich udziału w imprezach targowo-wystawienniczych za granicą oraz zagranicznych misjach gospodarczych. Poddziałanie 2.2.2. Wsparcie w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstw jest częścią Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, lata 2004-2006. Na dofinansowanie udziału polskich przedsiębiorstw w zagranicznych targach i misjach gospodarczych przeznaczona została kwota 83,4 mln euro, z czego 29,3 mln euro pochodzić ma ze środków unijnych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Rocznik
Numer
Strony
80--84
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000000125795

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.