PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2006 | nr 4 | 52--56
Tytuł artykułu

Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej na Węgrzech

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Węgry są dla Polski atrakcyjnym partnerem handlowym, a gospodarka węgierska jest jedną z bardziej dynamicznych w Europie. Dynamika wzrostu (zarówno eksportu jak i importu) już od wielu lat nie spada poniżej kilkunastu procent. Dzięki stworzeniu korzystnych warunków do inwestowania kraj ten przyciągnął olbrzymią liczbę inwestorów zagranicznych, zwłaszcza w branży zaawansowanych technologii. Artykuł wyjaśnia procedury związane z rejestracją i prowadzeniem przedsiębiorstwa na Węgrzech.
Rocznik
Numer
Strony
52--56
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
  • K. Wach, Jak założyć firmą w Unii Europejskiej, Oficyna Ekonomiczna, Kraków 2005, s. 332.
  • Zasady prowadzenia działalności gospodarczej na Węgrzech, Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady RP w Budapeszcie, Budapeszt maj 2004, www.ambpl-weh.hu.
  • Republika Wągierska. Poradnik polskiego eksportera i inwestora, red. C. Beczkiewiz, Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady RP w Budapeszcie, Budapeszt 2002, s. 38.
  • Informacja dla inwestorów. System podatkowy na Węgrzech, Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady RP w Budapeszcie, Budapeszt maj 2004, www.ambpl-weh.hu.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000093370234

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.