PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2006 | nr 5 | 48--50
Tytuł artykułu

Wszyscy za jednego : Biznesowa sekta? Tajemne stowarzyszenie? W Polsce przybywa muszkieterów- członków wywodzącego się z Francji zrzeszenia właścicieli osiedlowych supermarketów

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Grupa Muszkieterów- ponadnarodowe zrzeszenie właścicieli supermarketów. Rezygnując z części niezależności, zyskują wsparcie organizacji, ktorej są członkami i jednocześnie zarządcami. Obecnie zrzeszenie Muszkieterów działających pod szyldem Intermarche (112 hipermarketów) i Bricomarche ( 37 sklepów typu dom i ogród), z obrotem za rok 2005 prawie 2 mld zł, zdystansowało takich gigantów jak np. E. Leclerc (1,8 mld zł przychodów). Kandydaci na członków zrzeszenia, po wstępnych rekomendacjach jada do Francji, gdzie stają przed Komisją Muszkieterów. Pozytywna decyzja i podpisanie kodeksu umożliwia odbycie sześciomiesięcznego szkolenia w jednym z francusich marketów. Po nim, ale jeszcez przed podpisaniem finalnej umowy, potencjalni członkowie otrzymują biznesplan.
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
48--50
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000093952544

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.