PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2003 | nr 3 | 156--166
Tytuł artykułu

Informacja o działalności podmiotów upoważnionych do prowadzenia pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w 2002 r.

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu, działalność z zakresu pośrednictwa pracy, może być prowadzona przez podmioty inne niż urzędy pracy. Warunkiem umożliwiającym prowadzenie pośrednictwa pracy było uzyskanie upoważnienia Ministra Pracy i Polityki Społecznej (do 31 marca 2002 roku upoważnienia wydawał Prezes Krajowego Urzędu Pracy). Działalność mogła być prowadzona, jako działalność nie przynosząca zysku - przy zachowaniu zasady nie pobierania opłat od bezrobotnych i innych osób poszukujących pracy. W artykule informacje zostały opracowane przez Departament Rynku Pracy na podstawie danych nadesłanych przez podmioty upoważnione do prowadzenia pośrednictwa pracy na terenie Polski w poszczególnych półroczach 2002 roku.
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
156--166
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000100000049

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.