PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2005 | nr 5 | 91--93
Tytuł artykułu

Determinanty sukcesu w działaniach kierowniczych

Warianty tytułu
Determinants of Success in Manager's Activity
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Sukces każdej organizacji zdecydowanie zależy od jej kadry kierowniczej. Kierownicy decydują jakie i kiedy podjąć działania, kto i w jaki sposób maje wykonać jak przeciwdziałać trudnościom. Do nich należy rozwiązywanie bieżących problemów. Dobra praca kierowników to duża szansa na prawidłową pracę całej organizacji. Z kolei ich błędy i nieudolność potrafią zniszczyć wysiłek całej organizacji. W referacie podjęta jest próba ukazania tych czynników które przyczyniają się do sukcesu w działaniu kierowniczym.. (streszcz. oryg.)
EN
The success of each organization depends to a large degree on its managers. They decide how and when to start an activity, who and how has to deal with it and how to counteract possible adversities. They also solve current problems. They work has a great influence on correct operation of whole organization and their mistakes and incompetence can even destroy the whole effort organization. So author of this paper makes an attempt to show those factors, which contribute to success of manager's activity. (original abstract)
Rocznik
Numer
Strony
91--93
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000111938343

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.