PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2007 | nr 2 | 46--51
Tytuł artykułu

Komunikacja społeczna podstawą procesu zarządzania przez jakość

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Niniejszy artykuł stanowi przegląd zmian, jakie zachodzą w organizacji funkcjonującej w duchu doskonałości, zgodnie z ideą Total Quality Management. Jako studium przypadku posłużył Urząd Miejski w Gliwicach. Prześledzono zakres działań związanych z komunikacją społeczną, poznano metody pomiaru opinii klientów na temat funkcjonowania placówki, zapoznano się z tematyką sondaży i ich wynikami.
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
46--51
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
  • 1. Gajdzik B., Benchmarking w gminie czyli systematyczne badania porównawcze efektywności zarządzania organizacją samorządową, AGH, Bielsko Biała Materiały konferencyjne, III Międzynarodowa Konferencja pt.. Rozwój lokalny i regionalny w dobie globalizacji, Szczyrk, 1-3-czerwiec 2006 r. na podst. Efektywność zarządzania organizacją i wybranymi procesami w I półroczu 2005 r. Urząd Miejski w Gliwicach, wrzesień 2005.
  • 2. Księga Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urzędu Miejskiego Gliwice (zał. 1).
  • 3. Raport o stanie miasta Gliwic, Urząd Miejski Gliwice 2002, s. 151.
  • 4. Wiśniewska M., Wdrożenie modelu doskonałości EFQM - drogą do zwiększenia satysfakcji klienta i poprawy wyników finansowych firmy [w ] Klient w organizacji zarządzanej przez jakość, pod red. T. Sikory, AE, Kraków 2006, s. 391, na podst. www.efqm.org .
  • 5. www.um.gliwice.pl .
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000122251922

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.