PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | nr 1 | 76--82
Tytuł artykułu

Zarządzanie wiedzą w Talex S.A. - analiza przypadku

Warianty tytułu
Knowledge management in Talex S.A. - a case study
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Znaczenie zarządzanie wiedzą we współczesnych przedsiębiorstwach wynika głównie ze zmieniającego się charakteru rynku o rosnącej wartości zasobów niematerialnych, wysokiej burzliwości i dużej konkurencji. Coraz większa liczba przedsiębiorstw decyduje się na korzystanie z outsourcingu informatycznego, a co za tym idzie, pozostawienie w gestii partnera zewnętrznego dużej części wiedzy związanej z działalnością operacyjną przedsiębiorstwa. Opracowanie skupia się na prezentacji niektórych rozwiązań z zakresu zarządzania wiedzą stosowanych w przedsiębiorstwie specjalizującym się w realizowaniu usług outsourcingu informatycznego. (abstrakt oryginalny)
EN
This article concentrates on the presentation of selected solutions in the area of knowledge management as applied in companies specializing in providing information technology outsourcing services. (original abstract)
Rocznik
Numer
Strony
76--82
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000157402383

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.