PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2012 | nr 5 | 7--9
Tytuł artykułu

Oczekiwania przemysłu - możliwości nauki

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 1-3 października 2012 roku w Hotelu Ameliówka na gościnnej ziemi kieleckiej odbyło się tradycyjne, czwarte już, seminarium pracowników naukowo-badawczych Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Poświęcone było w znaczącej części problematyce współpracy instytutu z podmiotami sektora gospodarczego w zakresie rozwoju innowacji, technik i technologii, możliwości współdziałania. Głównym przesłaniem było rozeznanie potrzeb i oczekiwań przemysłu w rozwoju nowoczesnych technologii i produktów i określenie na ile środowisko naukowe skupione w ICiMB jest w stanie sprostać tym potrzebom. W seminarium wzięło udział łącznie ponad 100 uczestników (gości i pracowników), co jest najwyższą liczbą wśród wcześniej organizowanych (Fig.1). Jest już tradycją, że uczestnicy kolejnych seminariów odpowiadają na szereg szczegółowych pytań zawartych w ankiecie, a udzielone odpowiedzi i wynikające z nich wnioski są bardzo ważnym impulsem w działaniach dyrekcji Instytutu. (fragm. tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
7--9
Opis fizyczny
Twórcy
  • Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie
Bibliografia
  • Szamałek K. 2011: - Integracja i rozwój naukowy Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Szkło i Ceramika r. 62, nr 5, s. 3-5.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171227049

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.