PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | nr 41 | 617--626
Tytuł artykułu

Audyt projektów finansowanych z funduszy unijnych - wybrane zagadnienia

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Audit of Project From Union Funds Sponsored - Chosen Question
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Zasadniczym celem audytu jest uzyskanie racjonalnego zapewnienia, że realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z zawartymi umowami i wnioskami o dofinansowanie projektu. W związku z tym celem niniejszego artykułu jest przedstawienie etapów prac audytorskich w zakresie audytu projektów finansowanych z funduszy unijnych.(fragment tekstu)
EN
This article presents chosen questions in abstract from union funds concerning audit project sponsored. Particularly, it call attention on periods of audit work with taking into consideration analysis of risk and in range carried tests of correspondence public orders, accounting,-financial monitoring objectively and promotion.(original abstract)
Twórcy
  • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Bibliografia
  • Babuśka E: Audyt wewnętrzny w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w: Controlling i audyt w usprawnianiu zarządzania, red. Winiarska K., US w Szczecinie, Szczecin 2005.
  • Czerwiński K.: Książka procedur audytu wewnętrznego, materiały niepublikowane, CISA, Warszawa 2002.
  • Materiały szkoleniowe Ernst&Young, Szkolenia Sp. z o.o. szkolenie: Audyt wewnętrzny w sektorze publicznym, Warszawa 2002.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171228357

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.