PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2010 | 6 | nr 2 | 49--52
Tytuł artykułu

Flexible Logistic Concepts for Assembly Systems

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Elastyczne koncepcje logistyczne w systemie montażowym
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
Logistics is a crucial issue for small and medium sized enterprises (SME). This paper deals with logistical concepts for assembly systems. The IPH is currently conducting a project with the aim of developing a method to combine allocation and delivery concepts for assembly systems to increase the logistical efficiency of SME. Via this method SME are able to adapt quickly to changing market environments. (original abstract)
Logistyka jest kluczowym obszarem w małych i średnich przedsiębiorstwach. Praca omawia koncepcje logistyczne w systemach montażowych. W chwili obecnej IPH pracuje nad projektem metody połączenia koncepcji alokacji i dostaw w systemach montażowych w celu zwiększenia efektywności logistycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwa te, przy zastosowaniu przedstawianej metody, będą w stanie szybciej adaptować się do zmieniających się warunkach na rynku. (abstrakt oryginalny)
Czasopismo
Rocznik
Tom
6
Numer
Strony
49--52
Opis fizyczny
Twórcy
  • Institut für Integrierte Produktion Hannover gemeinnützige GmbH
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171231559

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.