PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | nr 73 Marketing przyszłości: trendy, strategie, instrumenty: przedsiębiorstwo i konsument w ewoluującym otoczeniu | 419--429
Tytuł artykułu

Strategia rozwoju morskiego portu Police w latach 2010-2020

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Strategy for Development of Port of Police in the Years 2010-2020
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W niniejszym artykule przedstawiono strategię, która jest podstawą do opracowania i realizacji przedsięwzięć rozwojowych na terenie portu w Policach. Kluczowym elementem jest sprecyzowanie kierunków rozwoju firmy w przyszłości. NaleŜy takŜe odpowiednio zestawić rekomendacje i działania, które pozwolą na sprawne funkcjonowanie tego podmiotu na rynku Pomorza Zachodniego. Wszystko to sprawi, że rozwój polskiej gospodarki jest równoznaczny ze zwiększaniem roli przeładunków drobnicowych i masowych w polskich portach morskich, w tym także w porcie w Policach. (oryginalny abstrakt)
EN
The paper presents a strategy which is the basis for the development and implementation of development projects in the port of Police. A key element is to specify the direction of the company's direction of development in the future. There should also be compiled recommendations and actions that will allow for the smooth functioning of this entity in the West Pomerania market. The Polish economy development is tantamount to increasing the role of general cargo and bulk cargo handling in Polish sea ports, including the port of Police. (original abstract)
Twórcy
  • Uniwersytet Szczeciński
Bibliografia
  • S. Szwankowski, Polskie porty morskie w systemie połączeń multimodalnych na Bałtyku, w: Polska śegluga Liniowa i Promowa 2003, red. H. Salmonowicz, Fundacja na rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin 2003, s. 26.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171244173

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.