PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2013 | Modele kształcenia na studiach doktoranckich w dziedzinie nauk ekonomicznych | 87--100
Tytuł artykułu

O pożądanym modelu kształcenia na studiach doktoranckich w dziedzinie nauk ekonomicznych w ramach dyscypliny ekonomia

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Głównym celem studiów doktoranckich na WIGE (Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej) jest umożliwienie ich uczestnikom przygotowania rozpraw doktorskich, spełniających standardy określone w ustawie prawo o szkolnictwie wyższym oraz w ustawie o stopniach naukowych i tytule naukowym. Program studiów odzwierciedla potencjał naukowo-badawczy pracowników WIGE, pracujących w siedmiu Katedrach, którzy prowadzą większość wykładów. Ma on dobrze służyć przygotowaniu prac doktorskich oraz umożliwić doktorantom należyte przygotowanie do obowiązkowych egzaminów doktorskich. (...) Wiedza, umiejętności i kompetencje społeczne zdobyte przez uczestników studiów doktoranckich na WIGE powinny znajdować swój wyraz w wysokiej jakości przygotowywanych rozpraw doktorskich, umiejętności prowadzenia samodzielnych badań naukowych w międzynarodowym środowisku naukowym, zdolności do ich wykorzystania w praktyce gospodarczej, a także w wysokim poziomie etyki zawodowej i prospołecznej postawie obywatelskiej. (fragment tekstu)
Twórcy
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Bibliografia
  • Program studiów doktoranckich obowiązujący na WIGE od r. ak. 2012/2013. http:// wige.ue.poznan.pl/images/Studia_doktoranckie
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171278971

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.