PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2013 | nr 4 (30) | 157--158
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z konferencji: Make Learn: Management Knowledge and Learning 2013, pt. Active Citizenship by Knowledge, Management and Innovation

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 19-21 czerwca 2013 r. w Zadarze (Chorwacja) odbyła się kolejna kon - ferencja z cyklu "Make Learn". Przewodnim tytułem konferencji - organizowanej przez International School for Social and Business Studies w Słowenii i Uniwersytet w Zadarze, przy współpracy z Uniwersytetem Kasetsart w Tajlandii, Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytetem Al Akhawayn w Maroku - było zagadnienie obywatelskości, a także zarządzania i innowacyjności. Na konferencję zgłosiło się ponad 200 naukowców z całego świata, w tym z Australii, Tajlandii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Rumunii, Serbii czy Węgier. Nie mogło zabraknąć tam również badaczy z Polski, którzy licznie reprezentowali poszczególne polskie uczelnie wyższe. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
157--158
Opis fizyczny
Twórcy
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171296969

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.