PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2008 | nr 3 | 29--36
Tytuł artykułu

Wkład profesora Marka Kłodzińskiego w rozwój Wydziału Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej Akademii Rolniczej w Szczecinie

Warianty tytułu
Professor Marek Kłodziński's Contribution to the Development of the Department of Economics and Food Economy of the Agricultural Academy in Szczecin
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Wydział Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej powstał w 1987 roku z połączenia potencjału osobowego i organizacyjnego dwóch instytutów: Instytutu Ekonomiki, Organizacji i Kierowania oraz Instytutu Nauk Społecznych. Celem jego utworzenia było rozszerzenie zakresu kształcenia studentów Akademii Rolniczej o problematykę ekonomiczną oraz stworzenie ośrodka badawczego ekonomiki rolnictwa i gospodarki żywnościowej. [...] Twórczy przedstawiciele środowiska ekonomistów rolnych spoglądali na powstawanie tego ośrodka z zaciekawieniem i życzliwością. Widząc jego potencjał i determinację rozwojową, próbowali nawiązać pierwsze kontakty i wspomagać działalność swymi umiejętnościami. Wśród tej grupy znajdował się Profesor Marek Kłodziński, wybitny naukowiec, otwarty na współpracę i chętnie wspomagający nowe inicjatywy. (fragment tekstu)
EN
Celebration of professor Marek Kłodziński's 70th birthday - Conference: Social Sciences and Rural Development, 12 may 2008. (original abstract)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
29--36
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171322415

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.