PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2011 | nr 2 (3) | 285--291
Tytuł artykułu

Terroryzm w poglądach społeczeństwa polskiego, pod redakcją Brunona Hołysta, Mieczysława Goca, Wydawnictwo WSM, Warszawa 2011, s. 935

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Z uwagi na niesłychanie rozległy materiał badawczy i wielowątkowy charakter książki warto jest zastanowić się nad jej przydatnością i co ona wnosi do stanu wiedzy związanej z terroryzmem. Odpowiadając na tak postawione pytanie należy stwierdzić, że książka wnosi bardzo wiele, mamy w niej uporządkowany materiał poparty licznymi przykładami, które wynikają z badań i wiedzy Autorów opracowania. Jest to ważne, gdyż poszerza to naszą wiedzę, tę gazetową, na rzecz wiedzy naukowo-badawczej. Pomimo że u nas w Polsce ukazuje się sporo publikacji na temat terroryzmu, niestety często o charakterze ciekawostkowym, aby przyciągnąć czytelnika, ta książka ma inny charakter, bowiem odwołuje się do badań i wskazuje na zakres świadomości Polaków w razie zagrożenia terrorystycznego (niewielki). Szkoda, że książka nie posiada wstępu i zakończenia. Można to uzupełnić w następnym wydaniu. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Rocznik
Numer
Strony
285--291
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171331977

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.