PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2001 | nr 1-4 | 157--169
Tytuł artykułu

Infrastruktura socjalna i komunalna w gminie Michałowice

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Celem niniejszego artykułu jest dokonanie przeglądu infrastruktury społecznej i komunalnej w jednej z najbogatszych gmin podwarszawskich - Michałowice, na terenie której zanika produkcja rolna na rzecz rozwijającego się przemysłu i usług. Opracowanie to ma stanowić podstawę do analizy warunków życia ludności gminy Michałowice. Założeniem jej jest również ukazanie elementów "mniej zauważalnych" takich jak: położenie wsi w gminie, dostępność komunikacji, infrastruktury socjalnej i komunalnej jako czynników mających duży wpływ na warunki życia ludności gminy.
Rocznik
Numer
Strony
157--169
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
  • Kroszel J., Infrastruktura społeczna w systemie polityki społecznej wobec rodziny, [w:] Rodzina w okresie transformacji systemowej, red. A. Kurzynowski, WSP, Warszawa 1995.
  • Lisowski A., Rozwój potrzeb rodziny i rola polityki społecznej w ich zaspokajaniu, [w:] Problemy rodziny w polityce społecznej, red. A. Kurzynowski, IPS UW, Warszawa 1991.
  • Kotlarska-Michalska A., Rodzina w środowisku zamieszkania, [w:] Rodzina w okresie transformacji systemowej, red. A. Kurzynowski, WSP, Warszawa 1995.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171334121

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.