PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2014 | nr 10 | 52--54
Tytuł artykułu

XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowa Restrukturyzacja w obliczu wyzwań gospodarki globalnej, Krynica-Zdrój, 22-25.10.2014 rok

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach od 22 do 25 października 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbyła się już po raz dziewiętnasty międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona problematyce restrukturyzacji, którą zorganizowała Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie we współpracy z Fundacją Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Celem konferencji było szerokie i wieloaspektowe spojrzenie na możliwości wykorzystania restrukturyzacji w celu sprostania nowym wyzwaniom gospodarki globalnej - w tym nowym możliwościom i szansom rozwojowym, ale także zagrożeniom, jakie ona wraz z sobą niesie. Tym samym konferencja eksponowała trend, że z jednej strony globalna perspektywa postrzegania procesów gospodarczych ukazuje nowe możliwości i szanse rozwojowe, z drugiej zaś zwraca uwagę na doświadczenia globalnego kryzysu gospodarczego, które ukazały także "ciemną stronę" globalizacji jako czynnika sprzyjającego rozprzestrzenianiu się sytuacji kryzysowych w wymiarze międzynarodowym. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
52--54
Opis fizyczny
Twórcy
autor
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Bibliografia
  • Restrukturyzacja w obliczu wyzwań gospodarki globalnej, red. R. Borowiecki, A. Jaki, UEK - Fundacja UEK, Kraków 2014.
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach współczesnych wyzwań gospodarczych. Modele - metody - procesy, red. R. Borowiecki, J. Kaczmarek, UEK - Fundacja UEK, Kraków 2014.
  • Współczesne formy relacji międzyorganizacyjnych. Współpraca - kooperacja - sieci, red. R. Borowiecki, T. Rojek, UEK - Fundacja UEK, Kraków 2014.
  • ---
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171337695

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.