PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1999 | Status polskich przedsiębiorstw spedycyjnych i transportowych na tle przemian podmiotów tego sektora w Unii Europejskiej | 155--160
Tytuł artykułu

Przesłanki badawcze lokalizacji centrów logistycznych w Polsce

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Opracowywany w Ministerstwie Transportu i Gospodarki Morskiej dokument dotyczący Polityki Transportowej Kraju podkreśla fakt, że polski system transportowy ma naturalne i techniczne warunki, aby się stać ważną platformą logistycznego systemu transportowego Europy. Oferujemy bowiem obok możliwości tranzytowych organizację transportu multimodalnego, jak też świadczenie usług kompleksowych magazynowo-składowych i przewozowych przez tworzenie zapasowych węzłów międzygałęziowych w stosunku do przeciążonej sieci państw zachodnioeuropejskich. Niezbędnym warunkiem realizacji tego celu jest możliwie szybki rozwój w Polsce usług o charakterze logistyczno-kompleksowym przez tworzenie nowego typu węzłów transportowych zwanych centrami logistycznymi.(fragment tekstu)
Twórcy
  • Instytut Morski w Gdańsku
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171342277

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.