PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2015 | nr 1 (60) | 161--163
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z konferencji "Komunikologia i politologia. Razem czy osobno? 18 lat ZKSiDz w Instytucie Politologii UWr", Wrocław, 23 stycznia 2015

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Konferencja podsumowała dorobek naukowy badaczy związanych z ZKSiDz oraz ukazała szerokie spektrum badań zarówno indywidualnych, jak i realizowanych w ramach projektów międzynarodowych. Pytanie, czy politologia i komunikologia powinny funkcjonować razem, czy osobno pozostaje jednak otwarte. Uczestnicy spotkania doszli do wniosku, że mamy do czynienia z kryzysem nauk o polityce i politologii oraz z jej postępującą segmentacją na poszczególne, wyspecjalizowane fragmenty. To, czy nowo powstające dziedziny wiedzy będą się wspierały, czy wzajemnie sobie szkodziły, zależy od indywidualnego podejścia badawczego i odpowiedniego ukierunkowania zespołów naukowych do kooperacji oraz wymiany myśli, poglądów i metod badawczych.(fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
161--163
Opis fizyczny
Twórcy
  • Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171342489

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.