PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2010 | nr 11 Problemy transportu | 227--233
Tytuł artykułu

Infrastruktura magazynowa na przykładzie międzynarodowego centrum logistycznego Euroterminal w Sławkowie

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Storage Infrastructure on the Basis of International Logistics Centre Euroterminal in Sławków
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Współczesna gospodarka światowa odznacza się tendencją do zwiększenia rotacji dóbr. Mimo tej tendencji nie da się wyeliminować procesów magazynowania, choć nie są one już tak skomplikowane jak przed laty. Przedsiębiorcy mogą wyposażyć swoje magazyny w specjalistyczny sprzęt, który zdecydowanie ułatwia pracę i sprawia, że będzie ona bardziej efektywna. Firmy, które swoje magazyny wyposażyły w nowoczesne urządzenia i środki transportu, usprawniły sobie organizację pracy i zapewniają świadczenie usług na wysokim poziomie. Euroterminal obsługuje wielu kontrahentów, którzy działają w różnych dziedzinach. Chcąc sprostać wymaganiom klientów, musi zatem mieć odpowiednią infrastrukturę magazynową, dobrze zorganizowaną kadrę kierowniczą, odpowiedzialnych pracowników i sprawdzonych podwykonawców usług. Euroterminal w Sławkowie swoją dzielność opiera przede wszystkim na świadczeniu różnego typu usług przeładunkowych i składowania. Ponadto w zakres jego działalności wchodzi pilotowanie frachtów kolejowych, samochodowych oraz dokonywanie odpraw celnych.(fragment tekstu)
EN
The article refers to modern solutions in handling technology. It discusses logistics infrastructure problems in Euroterminal in Sławków, which is an important distribution and handling link dealing with freight traffi c mainly in the East - West direction.(author's abstract)
Twórcy
  • Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach
Bibliografia
  • www.czh.pl.
  • Dokumenty udostępnione przez CZH SA.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171342955

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.