PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | nr 35, cz.2 Rynki przesyłu i przetwarzania informacji - stan obecny i perspektywy rozwoju. Cz.2 | 631--643
Tytuł artykułu

Dostęp pracowników do nowych technologii

Warianty tytułu
Access of Workers to New Technologies
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Polskie firmy coraz częściej korzystają z nowych technologii. O skali zjawiska mówią wyniki badań, przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny w 2008 r. wśród firm zatrudniających przynajmniej 10 pracowników. Wynika z nich, że z komputerów korzysta 95% firm, a dostęp do Internetu posiada 93% polskich przedsiębiorstw. Jak kształtuje się dostęp poszczególnych pracowników do nowych technologii przedstawiają wyniki badań przeprowadzonych w 2008 r. przez Instytut Łączności. Problematyka badań koncentrowała się m.in. wokół zagadnień korzystania w firmach z komputerów, Internetu, poczty elektronicznej i telefonii komórkowej. (fragment tekstu)
EN
This paper presents the rates of new technologies made available by companies to their employees. The issues of access to computers and the Internet and the use of email and mobile phone for business purposes were analyzed. (original abstract)
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Instytut Łączności
autor
  • Instytut Łączności
Bibliografia
  • Badanie wykorzystania technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w przedsiębiorstwach, gospodarstwach domowych i przez osoby prywatne w 2008 r., GUS, 2008 r.
  • R. Nierebiński, H. Pawlak: Firmowi użytkownicy Internetu w Polsce, Raport z badań przeprowadzonych w 2008 r., Instytut Łączności.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171367405

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.