PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | nr 2 | 47--59
Tytuł artykułu

Wybrane zmiany w przepisach prawnych dotyczące gospodarki nieruchomościami, pozyskiwania gruntów dla realizacji inwestycji infrastrukturalnych i odralniania gruntów rolnych

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W 2008 r. i na początku 2009 r. nastąpiły zmiany w przepisach prawnych, które do-tyczą ustawy o gospodarce nieruchomościami, pozyskiwania praw do nieruchomości dla realizacji inwestycji infrastrukturalnych, odralniania gruntów rolnych oraz dostępu do informacji zawartych w operatach ewidencyjnych nieruchomości w zasobach geodezyjnych. Na początku kwietnia 2009 r. Ministerstwo Infrastruktury skierowało do konsultacji środowiskowej projekt (z dnia 27 marca 2009 r.) rozporządzenia Rady Ministrów, zmieniającego rozporządzenie w sprawie wyceny nieruchomości i sporządzania operatu szacunkowego. Jest to długo oczekiwana przez środowisko rzeczoznawców majątkowych zmiana podstawowego przepisu prawnego, stanowiącego podstawę sporządzania operatu szacunkowego i zawierającego regulacje dotyczące między innymi określania wartości nieruchomości dla celów szczególnych. (fragment tekstu)
Twórcy
autor
  • Rzeczoznawca Majątkowy Nr 256
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171374651

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.