PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2011 | nr 1 (44) | 199--201
Tytuł artykułu

Sławomir Gawroński, Rafał Polak "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - nowe wyzwania. Kierunki zmian w kształceniu w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej"

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Praca Sławomira Gawrońskiego i Rafała Polaka "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - nowe wyzwania. Kierunki zmian w kształceniu w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej" jest próbą zanalizowania i wskazania oczekiwanych rozwiązań w systemie kształcenia dziennikarzy w Polsce. Próbą niewątpliwie udaną, przede wszystkim dlatego, że autorzy zdają się dotykać najważniejszych aspektów omawianego problemu, ale również dlatego, że lektura pobudza do refleksji i dyskusji. Powstała jako jeden z efektów projektu Kształcenie dziennikarzy w Polsce. Nowe potrzeby - nowe standardy [...]. Jej treść w znacznym stopniu bazuje na dwóch wydawnictwach opublikowanych jako podsumowanie części badawczej projektu, którego realizacji przewodzili obaj autorzy, specjalizujący się w tematyce komunikacji społecznej doktorzy nauk humanistycznych, pracownicy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
PL
EN
Review  
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
199--201
Opis fizyczny
Twórcy
autor
  • Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
Bibliografia
  • Gawroński S., Kształcenie dziennikarzy w Polsce. Opinie i oczekiwania studentów. Rzeszów 2009.
  • Gawroński S., Kształcenie dziennikarzy w Polsce. Opinie i oczekiwania środowiska naukowo-dydaktycznego. Rzeszów 2009.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171395345

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.