PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2011 | nr 1 (44) | 202--206
Tytuł artykułu

Oblicza prasy Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego (1918-1939) t. 1, pod red. Dariusza Rotta, przy współpr. Anny Mielczarek, Oblicza prasy Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego t. 2, pod red. Dariusza Rotta i Michała Kaczmarczyka, t. 3, pod red. Michała Kaczmarczyka i Dariusza Rotta, t. 4, pod red. Michała Kaczmarczyka, Dariusza Rotta i Włodzimierza Wójcika

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Wśród dotychczasowej, bardzo obszernej literatury przedmiotu dotyczącej mediów lokalnych jest to pozycja szczególna. Tworzą ją bowiem cztery tomy opatrzone tym samym tytułem i wydane w tej samej serii wydawniczej, sygnowanej najpierw przez Sekcję Medioznawczą Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy "Mosty" oraz Zakład Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego i redakcję "Gazety Uniwersyteckiej UŚ" (t. 1), następnie także przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu (t. 2), potem Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu (t. 3), wspólnie z Instytutem Zagłębiowskim (t. 4). Można więc powiedzieć, że jest to w istocie jedna książka, ale "rozpisana" na cztery, w pełni autonomiczne części (tomy). Być może, będą następne. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
PL
EN
Review  
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
202--206
Opis fizyczny
Twórcy
  • Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171395371

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.