PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | Rachunkowość w gospodarce rynkowej : nauka i praktyka : materiały konferencyjne : Ogólnopolski Zjazd Katedr Rachunkowości, Ustroń 17-19 września 1997. T. 1 | 103--112
Tytuł artykułu

Rozwiązania rachunkowości zarządczej na przykładzie firmy "TELCZA", spółka z o.o. w Czaplinku, województwo koszalińskie

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Celem opracowania jest zaprezentowanie aktualnego stanu rozwiązań rachunkowości zarządczej, wdrożonych w firmie ''TELCZA", spółka z o.o. w Czaplinku, zasilanych kompleksowym systemem informatycznym rachunkowości finansowej oraz przedstawienie koncepcji budowy systemu rachunkowości zarządczej zasilającego informacyjny system zarządzania spółką. Prezentowane rozwiązania mogą być praktycznie pomocne w polskich przedsiębiorstwach o skomplikowanej produkcji, funkcjonujących w małych miejscowościach, znajdujących się w fazie restrukturyzacji i zagrożonych strukturalnym bezrobociem (w takich uwarunkowaniach funkcjonuje ''TELCZA"). W opracowaniu uwzględniono również wnioski z badań ankietowych prowadzonych przez autorów opracowania w około 100 przedsiębiorstwach regionu północnej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa koszalińskiego. (fragment tekstu)
Twórcy
  • Politechnika Koszalińska
  • Politechnika Koszalińska
  • Politechnika Koszalińska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171396573

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.