PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2013 | nr 4 (55) | 143--145
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z Międzynarodowej Konferencji "NordMedia 2013. Defending Democracy. Nordic and global diversities in media and journalism, Oslo, 8-11 sierpnia 2013

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W tym roku przypadła 40. rocznica powstania cyklu konferencji skandynawskich pn. "NordMedia" organizowanych przez instytucje badawcze z pięciu krajów nordyckich - Danii, Finlandii, Islandii, Norwegii i Szwecji oraz przez uniwersytet goszczący uczestników w danym roku. Konferencje odbywają się raz na dwa lata w kolejnych miastach skandynawskich. Miejscem tegorocznej edycji było Oslo, w którym zorganizowano pierwsze spotkanie z tego cyklu w 1973 roku. Uczelnią gospodarzem tegorocznej edycji był Uniwersytet w Oslo i Akershus. "NordMedia 2013" otrzymało podtytuł "Defending Democracy. Nordic and global diversities in media and journalism". Jak podkreślali organizatorzy konferencji, temat jubileuszowej edycji miał gwarantować różnorodność wystąpień, a tym samym zapewnić uczestnikom jak najszersze spektrum omawianej problematyki. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
143--145
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Warszawski, doktorant
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171397919

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.