PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | nr 12 | 39--41
Tytuł artykułu

Dział HR na zewnątrz - korzyści wewnątrz

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Dział HR zwykle postrzegany jest jako jednostka ściśle związana z konkretną organizacją. Zajmuje się tzw. miękkimi aspektami zarządzania ludźmi, takimi jak systemy motywacyjne, rozwój, budowanie zaangażowania, lecz także rekrutacją czy typowo "twardymi", jak administracja kadrowa. Funkcja HRM zdaje się być nierozerwalną częścią przedsiębiorstwa. Czy można ją zatem swobodnie przenieść na zewnątrz, nie powodując przy tym zawirowań w firmie? Okazuje się, że tak. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
39--41
Opis fizyczny
Twórcy
  • Diverse Consulting Group
Bibliografia
  • Raport "Outsourcing - to uzależnia. Raport o rynku outsourcingu rachunkowości, płac i kadr w Polsce i na świecie", badanie Millward Brown dla Grant Thornton International, realizowane wśród 10 tys. średnich i dużych firm z 36 krajów świata (w tym 200 firm z Polski), sierpień 2015.
  • Badanie Millward Brown dla Grant Thornton International, realizowane wśród 10 tys. średnich i dużych firm z 36 krajów świata (w tym 200 firm z Polski).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171401653

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.