PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | nr 4 (127) | 134--161
Tytuł artykułu

Świadczenia z ubezpieczenia społecznego na rzecz rodziny : ochrona interesów rodziny po stracie żywiciela w prawie ubezpieczeń społecznych

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Social Insurance Benefits for the Family : Protecting the Interests of the Family after the Loss of Breadwinner in the Law on Social Insurances
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Piętnasta już konferencja naukowa Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczenia Społecznego odbyła się 9-11 września 2015 r. w Jodłowej. Tegoroczna edycja została przygotowana i opracowana merytorycznie przez prof. Alinę Wypych-Żywicką z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W artykule przedstawiono wygłoszone referaty oraz zainicjowane przez nie dyskusje uczestników spotkania. (abstrakt oryginalny)
Rocznik
Numer
Strony
134--161
Opis fizyczny
Twórcy
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Bibliografia
  • A. Pochylska, Realizacja przez ZUS przepisów krajowych i międzynarodowych. Renta rodzinna dla małżonki rozwiedzionej, "Ubezpieczenia Społeczne. Teoria i praktyka" 2015, nr 2, s. 60 i n.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171425140

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.