PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2010 | Wybór inwestora strategicznego dla potrzeb zagospodarowania centrum miasta poprzemysłowego | 207--214
Tytuł artykułu

Szczegółowe kryteria społeczno-ekonomiczne w zakresie wyboru inwestora dla projektu Rondo-Rynek - strefa I-C

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Poniżej zaprezentowano wyciąg z dokumentu: "Wytyczne strategiczne w zakresie wyboru partnera - inwestora dla strefy I-C w ramach projektu Rondo-Rynek odnoszące się do identyfikacji oraz określenia wagi szczegółowych kryteriów wyboru na etapie selekcji inwestora strategicznego dla przedmiotowego projektu. Kryteria zostały zdekomponowane na kryteria odnoszące się do potencjału ekonomicznego i doświadczenia potencjalnego inwestora oraz szczegółowe kryteria wyboru inwestora na etapie oceny ofert. Zestaw kryteriów został dodatkowo zaprezentowany w ujęciu wariantowym, determinowanym sytuacją na rynkach międzynarodowych. Potencjalni inwestorzy projektu Rondo-Rynek - strefa I-C powinni ze względu za skalę i specyfikę przedsięwzięcia wykazać, że: - znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej realizację przedsięwzięcia w ramach strefy I-C, tj. przedstawią zaświadczenie wystawione przez bank, w którym mają rachunek bankowy, potwierdzające wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową - kształtującą się w wysokości co najmniej 150 min EUR, - mają umowy przedwstępne, listy intencyjne, które zawarli z najemcami instytucjonalnymi, którzy docelowo będą prowadzili działalność gospodarczą (lub inną) w obiekcie (obiektach) stworzonych przez potencjalnego inwestora/partnera, - mają dokumenty potwierdzające zrealizowanie co najmniej jednego obiektu kubaturowego, o funkcjach centrotwórczych21, o powierzchni użytkowej. (fragment tekstu)
Twórcy
  • Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach
  • Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach
Bibliografia
  • Drobniak A., Czornik M., Ogrodnik B., Polko A., Zieliński T.: Wytyczne strategiczne w zakresie wyboru partnera - inwestora dla strefy I-C w ramach projektu Rondo-Rynek - aspekty społeczno-ekonomiczne. UM Katowice, Katowice grudzień 2008.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171427095

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.