PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2003 | nr 979 Gospodarka lokalna w teorii i w praktyce | 615--624
Tytuł artykułu

Warunki mieszkaniowe i dojazd do szkoły studentów studiów zaocznych Wydziału gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Niniejsza praca jest rezultatem badań prowadzonych przez Studenckie Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej "Pro futuro". Do jej napisania posłużył nam materiał ankietowy zebrany wśród studentów I, II i III roku studiów zaocznych na Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze. Tematem pracy jest sytuacja mieszkaniowa studentów studiów zaocznych w ich stałym miejscu zamieszkania oraz warunki dojazdów do miejsca zajęć dydaktycznych. Badania te przeprowadzono równolegle z badaniami wśród studentów studiów dziennych na podstawie identycznej ankiety. Był to zamysł celowy, bowiem chodziło o uzyskanie tła do porównań, w pewnym sensie odrębnych, środowisk studenckich. W ankiecie nie pytano o ważną sprawę aktywności zawodowej studentów studiów zaocznych, ponieważ projektujemy wykonanie specjalnego, poszerzonego badania. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, studentka
  • Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, studentka
Bibliografia
  • Binkiewicz A., Kaczałko I.: Warunki mieszkaniowe i zakwaterowania studentów studiów dziennych Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171428661

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.