PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | Ekonomia menedżerska : problemy decyzyjne w studiach przypadków | 25--28
Tytuł artykułu

Zoom.me - najlepszym prezentem jesteś Ty. Decyzja o komercjalizacji pomysłu przez zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu projektowego opartego na sieci kontaktów

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Mateusz Kusznierewicz to polski żeglarz regatowy, mistrz olimpijski i mistrz świata. Poza rywalizacją sportową prowadzi działalność gospodarczą w branży szkoleniowej, turystycznej, hotelarskiej, jachtowej, mediowej, eventowej oraz marketingu sportowego. Według danych dostępnych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej już w 1996 r. rozpoczął prowadzenie firmy "Marina" - Mateusz Kusznierewicz. Według danych z Krajowego Rejestru Sądowego w maju 2014 r. została zarejestrowana firma ZOOM.ME Sp. z o.o., w której jednym ze wspólników jest żona Mateusza Kusznierewicza oraz GoClever Sp. z o.o. i Krzysztof Trzebuniak - prezes Financial Support Group. Powyższe informacje są o tyle istotne, że Kusznierewiczowi udało się namówić do współpracy biznesowej nad tzw. problemem szansy zespół znanych ludzi z różnych specjalności nowych technologii, nazwany przez niego dream teamem. (fragment tekstu)
Twórcy
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Bibliografia
  • http://www.kusznierewicz.pl.
  • http://www.pi.gov.pl.
  • Szulc E. (2014): Kusznierewicz buduje biznesowy dream team. http://www.forbes.pl/start-up-kusznierewicza-stworzylismy-dream-team-,artykuły,173586,1,1.html (dostęp: listopad 2014).
  • Zasady gromadzenia i interpretacji danych dotyczących innowacji. Pomiar działalności naukowej i technicznej (2008). Podręcznik Oslo (wydanie trzecie). OECD, Eurostat, MNiSW, Warszawa.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171429185

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.