PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2016 | nr 2 | 103--104
Tytuł artykułu

Potencjał innowacyjny rodzinnej przedsiębiorczości. Recenzja książki Zarządzanie firmą rodzinną - wybrane zagadnienia. Redakcja naukowa Jan Klimek, Beata Żelazko, Oficyna Wydawnicza SGH, Warszawa 2015

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W opracowaniu przedstawione są kwestie, które nie znajdują takiej prezentacji w znanych mi publikacjach. Wedle mojej oceny, prace z tej dziedziny pisane są z nieco innej perspektywy, nie zawsze uwzględniają obecną sytuację, zwłaszcza warunki funkcjonowania firm rodzinnych, dla których w obecnej sytuacji zapalono przysłowiowe "zielone światło". Zaprezentowane artykuły, zarówno teoretyków jak i praktyków, pozwalają stwierdzić, iż nie ma jednej uniwersalnej recepty (rozwiązania)na zapewnienie sukcesu rynkowego konkretnym firmom. Godny podkreślenia jest jeszcze jeden fakt. Recenzowana książka jest rezultatem wieloletnich badań wielu autorów, którzy profesjonalnie zajmują się różnymi kwestiami funkcjonowania i zarządzania małymi podmiotami gospodarczymi, i to nie tylko w naszym kraju. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
103--104
Opis fizyczny
Twórcy
  • Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Bibliografia
  • Klimek J., Żelazko B. (red.) [2015], Zarządzanie firmą rodzinną - wybrane zagadnienia,Warszawa, Oficyna Wydawnicza SGH.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171433872

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.