PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2016 | nr 2 | 100--102
Tytuł artykułu

O zarządzaniu reputacją banku. Recenzja książki Tomasza J. Dąbrowskiego Kształtowanie reputacji banku komercyjnego. Podejście symboliczne i substancjalne, Oficyna Wydawnicza SGH, Warszawa 2016

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Książka poświęcona jest współczesnym warunkom funkcjonowania banków komercyjnych, a więc tematyce niezwykle ważnej, wartościowej oraz pożytecznej, zarówno dla teorii jak i praktyki bankowej. Opierając się na jej treści, a szczególnie na intencjach naukowo-badawczych autora wyrażonych w sposób precyzyjny i przekonywujący już we wstępie, mogę stwierdzić, iż dwa główne czynniki zdecydowały o podjęciu przez Tomasza J. Dąbrowskiego tego ambitnego, trudnego i odpowiedzialnego zadania, zmierzającego do identyfikacji obszarów zarządzania, które odgrywają kluczową rolę z punktu widzenia kształtowania reputacji banków komercyjnych oraz ustalenie, jakie podejście do zarządzania w zidentyfikowanych newralgicznych obszarach dominuje w tych podmiotach. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
100--102
Opis fizyczny
Twórcy
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Bibliografia
  • Dąbrowski T.J. [2016], Kształtowanie reputacji banku komercyjnego. Podejście symboliczne i substancjalne, Warszawa, Oficyna Wydawnicza SGH.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171433882

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.