PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | nr 3 | 60--61
Tytuł artykułu

GS1 SmartSearch - standard opisu produktów rekomendowany przez Google

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Polski rynek eCommerce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Unii Europejskiej. W przypadku transakcji na styku sklep internetowy - konsument jego wartość w 2016 roku ma przekroczyć 36 mld zł, a w 2020 roku będzie to już 63 mld zł. Raporty podają także, że liczba e-sklepów w naszym kraju przekroczyła poziom 20 000 podmiotów i stale rośnie. Handel elektroniczny obejmuje jednak nie tylko transakcje B2C. Zgodnie z najnowszym raportem Izby Gospodarki Elektronicznej "Trendy w sprzedaży B2B w Polsce 2015" coraz istotniejszym trendem na rynku są sklepy internetowe B2B, którego wartość szacuje się na aż 215 mld zł, a cechą charakterystyczną jest rozwój platform B2B działających według podobnych mechanizmów, jak e-sklepy obsługujące rynek konsumencki.
Wejście w eCommerce powinno być zatem kierunkiem rozwoju wielu producentów i sprzedawców (hurtowych i detalicznych), a obszarem działalności sklepu, na który warto już teraz zwrócić uwagę, wykorzystanie standardów GS1 do opisu produktów. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
60--61
Opis fizyczny
Twórcy
  • Instytut Logistyki i Magazynowania
autor
  • Instytut Logistyki i Magazynowania
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171434070

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.