PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | nr 3 | 62--63
Tytuł artykułu

Jak etykieta logistyczna GS1 wspiera działalność operatora logistycznego

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Międzynarodowe standardy GS1 to zbiór efektywych narzędzi w zarządzaniu całymi łańcuchami dostaw, w fizycznym przemieszczaniu towarów oraz informacji o nich. Nie oznacza to jednak, że stosowanie standardów GS1 nie jest możliwe wewnątrz pojedynczych przedsiębiorstw, w ich działalności produkcyjnej czy dystrybucyjnej. Standardy GS1 umożliwiają swobodne działanie każdej firmy na otwartym rynku w skali globalnej. Uzgodnienia Systemu GS1 to swoista "umowa", opierająca się na synergii doświadczeń prawie 2 mln przedsiębiorstw na świecie (z czego w Polsce około 21 000) w zakresie jednoznaczności identyfikacyjnej dowolnych towarów, jednostek logistycznych, podmiotów i innych obiektów funkcjonujących w dowolnych łańcuchach dostaw.
Standardowe rozwiązania GS1 mogą, oprócz producentów i detalistów, być stosowane także przez innych uczestników łańcuchów dostaw, takich, jak operatorzy logistyczni. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
62--63
Opis fizyczny
Twórcy
  • Instytut Logistyki i Magazynowania - GS1 Polska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171434082

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.