PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | nr 3 | 64
Tytuł artykułu

Zarządzaj numerami GTIN w prostszy sposób

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W pogoni za dynamicznie zmieniającym się handlem detalicznym, przez ponad 40 lat zasady dotyczące nadawania globalnych numerów dla jednostek handlowych (GTIN) ulegały większym, bądź mniejszym modyfikacjom. W rezultacie powstał zestaw reguł, które - według opnii niektórych kluczowych uczestników łańcucha dostaw - są zbyt skomplikowane i za bardzo techniczne, co wiąże się z niewłaściwą ich interpretacją i jest sporym wyzwaniem dla wielu firm. Dodatkowo, poprzez chęć sprostania coraz to bardziej wymagającym klientom, którzy oczekują ciągłych zmian i wprowadzania nowych wersji produktów, trudniejsze stało się skuteczne zarządzanie różnymi wariantami produktów (...)
Stając naprzeciw tym i innym wyzwaniom zmieniającego się sektora sprzedaży detalicznej, organizacja GS1 uruchomiła projekt, który ma na celu uproszczenie zasad nadawania globalnych numerów jednostek handlowych, a tym samym ograniczenie kosztów związanych ze zmianą numerów GTIN, przy zachowaniu właściwego poziomu identyfikacji produktów w łańcuchu dostaw. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
64
Opis fizyczny
Twórcy
  • Fundacja GS1 Polska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171434088

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.