PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | nr 1 (64) | 137--139
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z ogólnopolskiej konferencji "Badania ilościowe i jakościowe w studiach nad komunikowaniem politycznym", Wrocław, 23 października 2015

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Zakład Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zorganizował ogólnopolską konferencję naukową pt. "Badania ilościowe i jakościowe w studiach nad komunikowaniem politycznym". Wydarzenie miało miejsce 23 października 2015 roku we Wrocławiu. Celem spotkania była wymiana doświadczeń między naukowcami reprezentującymi różne dyscypliny naukowe, których przedmiotem badań były narzędzia badawcze stosowane w studiach nad komunikowaniem politycznym. Konferencja objęła szerokie spektrum zagadnień metodologicznych. Wiele czasu poświęcono nie tylko samym referatom, ale również dyskusjom, które toczyły się po każdym z paneli. Uczestników konferencji przywitała kierowniczka Zakładu Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa prof. dr hab. Bogusława Dobek-Ostrowska. W otwarciu konferencji uczestniczył dyrektor Instytutu Politologii prof. dr hab. Robert Alberski, który wraził uznanie wobec organizacji interdyscyplinarnego spotkania na temat badań w zakresie komunikowania politycznego oraz zadowolenie, że ma ono miejsce w ośrodku wrocławskim.(fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
137--139
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Wrocławski, doktorant
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171454343

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.