PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | nr 1 (64) | 143--148
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z VI Ogólnopolskiej Konferencji Metodologicznej Medioznawców "Grywalizacja mediów, czyli o zmianach w komunikacji społecznej", Warszawa, 19-20 listopada 2015

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Dwa dni - czwartek i piątek - trzeciego tygodnia listopada wpisały się już na stałe do kalendarzy badaczy i teoretyków mediów w Polsce. Jak co roku, na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się Ogólnopolska Konferencja Metodologiczna Medioznawców (OKMM). W roku 2015 było to szóste tego typu spotkanie, tym razem pod tytułem "Grywalizacja mediów, czyli o zmianach w komunikacji społecznej". Obradom plenarnym towarzyszyły piąte, jubileuszowe, warsztaty metodologiczne medioznawców. Na początku spotkania organizator konferencji, dr Tomasz Gackowski (Laboratorium Badań Medioznawczych UW), zaprezentował publikację Mediamorfozy. Ta książka to pokłosie V Ogólnopolskiej Konferencji Metodologicznej Medioznawców pod nazwą "Internetowość mediów masowych w czasach mediamorfoz, cyfryzacji i konwergencji - nowa ekologia mediów", która odbyła się na Uniwersytecie Warszawskim w listopadzie 2014 roku.(fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
143--148
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Warszawski, doktorant
Bibliografia
  • M. Jabłonowski, T. Gackowski, Tożsamość nauk o mediach. Obszary, perspektywy, postulaty, "Studia Medioznawcze" 2012, nr 2, ms. 15-24.
  • M. Mrozowski, Tożsamość nauk o mediach. Przyczynek do dyskusji, "Studia Medioznawcze" 2012, nr 2.
  • R. Caillois, Gry i ludzie (Les Jeux et les hommes: Le masque et le vertige), przeł. A. Tatarkiewicz, M. Żurowska, Warszawa 1997.
  • G. Sartori, Homo videns. Telewizja i postmyślenie, przeł. J. Uszyński, Warszawa 2007.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171454415

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.