PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2016 | 10 | nr 3 | 89--90
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Polityka edukacyjna w kształtujących się społeczeństwach wielokulturowych"

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Report From XIII International Scientific Conference "Educational Policy of Emerging Multi-Cultural Societies"
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 29-31 maja 2016 roku w Lipowym Moście, odbyła się XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa, nt. Polityka edukacyjna w kształtujących się społeczeństwach wielokulturowych. Została ona zorganizowana przez Katedrę Edukacji Międzykulturowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Patronat nad konferencją objął: Komitet Nauk Pedagogicznych PAN oraz JM Rektor Uniwersytetu w Białymstoku. Języki w jakich odbywały się wystąpienia to: język polski, język rosyjski i język angielski. (...) Konferencja przyczyniła się do dyskusji na temat wyzwań i zadań formułowanych wobec polityki edukacyjnej w kontekście dylematów realizacji idei i zasad wielokulturowości. Zwrócono uwagę na znaczenie problemu realizowanej i planowanej polityki edukacyjnej, jej celów, zasad, form i metod w kontekście rozszerzającego się i pogłębiającego zróżnicowania kulturowego społeczeństw. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Tom
10
Numer
Strony
89--90
Opis fizyczny
Twórcy
  • Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171462114

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.