PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2018 | nr 1 (72) | 135--136
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z The 1st American University in the Emirates International Research Conference (AUEIRC) "Creative Business and Social Innovation", Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 15-16 listopada 2017

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W Dubaju, w dniach 15-16 listopada odbyła się The 1st American University in the Emirates (AUE) International Research Conference pod hasłem "Creative Business and Social Innovation". Spotkanie miało na celu podjęcie dyskusji na temat obecnych trendów w przemysłach kreatywnych i technologiach oraz ich wpływu na współczesne media. Zarówno wystąpienia w sesjach plenarnych, jak i w warsztatach tematycznych były poświęcone innowacjom technologicznym i społecznym, kwestiom bezpieczeństwa w sieci, a także roli nowych mediów i technologii w zarządzaniu współczesnym miastem. Konferencję zorganizowano w miasteczku akademickim Dubai International Academic City, oddalonym od centrum Dubaju o ok. 20 km, które stanowi swego rodzaju ekosystem uczelni wyższych, a także domów studenckich i kawiarni. Największe miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest także miejscem, gdzie podobne skupiska tworzą się w obrębie technologii, nauki i mediów. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
135--136
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Warszawski
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171504179

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.