PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2018 | nr 3 | 75--78
Tytuł artykułu

Recenzja książki: Maciej Kawecki, Reforma ochrony danych osobowych. Współpraca administracyjna w świetle ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, Warszawa 2017, ss. 400

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Na aprobatę zasługuje podjęcie przez Macieja Kaweckiego w recenzowanej monografii tematu przetwarzania danych osobowych. Po pierwsze, problematyki reformy ochrony danych osobowych, a po drugie - współpracy administracyjnej w świetle ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Monografia została podzielona na cztery rozdziały, opatrzona wstępem i wnioskami końcowymi, przy czym poszczególne części pracy zostały poświęcone kolejnym istotnym aspektom samej publicznoprawnej ochrony danych osobowych na tle kompetencji Unii Europejskiej i harmonizacji prawa ochrony danych osobowych, oraz tytułowemu zagadnieniu współpracy administracyjnej, która w różnych formach dotyczy współdziałania przy stosowaniu prawa ochrony danych osobowych. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
75--78
Opis fizyczny
Twórcy
  • Urząd Miasta Łodzi, radca prawny; kwartalnik "ABI Expert"
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171513858

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.