PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2018 | nr 5 | 35--37
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z II Konferencji Naukowej z cyklu "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności"

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 8-9 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się II Konferencja Naukowa z cyklu "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności" pt. "Współczesne kontynuacje dorobku Edwina Hauswalda". Cykl obejmuje konferencje poświęcone dorobkowi polskich klasyków nauk o zarządzaniu. Organizatorami przedsięwzięcia naukowego byli: Katedra Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa - Oddział w Dąbrowie Górniczej. Patronat medialny nad konferencją objął "Marketing i Rynek". Celem konferencji był przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, nowoczesnych koncepcji i metod zarządzania, perspektyw rozwojowych oraz kierunków badań na przyszłość, a także możliwości i efektów ich zastosowania w praktyce, w relacji do dokonań i dorobku naukowego profesora Edwina Hauswalda (1868-1942). (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
35--37
Opis fizyczny
Twórcy
  • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
autor
  • Politechnika Warszawska
Bibliografia
  • E. Hauswald (1926). Przemysł. Lwów: Wyd. Gubrynowicz i Syn.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171514314

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.