PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2018 | nr 4 (75) | 121--125
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z III międzynarodowej konferencji "International Conference on Communication & Media Studies", Berkeley, 18-19 października 2018

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
International Conference on Communication & Media Studies", zorganizowana na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, zgromadziła niemal 160 prelegentów. Dzięki szczególnej organizacji pracy uczestników w panelach tematycznych, sesjach dyskusyjnych i spotkaniach networkingowych wydarzenie stało się okazją nie tylko do zaprezentowania własnych wyników badań, ale i realnej debaty i wymiany doświadczeń pomiędzy naukowcami z kilkudziesięciu ośrodków badań nad mediami i komunikacją. Oba konferencyjne dni otwierały prezentacje gości specjalnych - keynote speakerów. W pierwszym dniu profesor David Karpf z George Washington University w referacie What Happened to the Political Blogosphere: Tracing the Hidden Forces that Shape Alt-Media omawiał zagadnienie wzajemnych relacji mediów cyfrowych (zwłaszcza blogosfery) i instytucji politycznych w kontekście zjawiska politycznego i społecznego aktywizmu. Karpf twierdzi, że media cyfrowe stworzyły nowy typ "słuchania" (listening) grup nacisku zorganizowanych w sieci. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
121--125
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Warszawski
  • Uniwersytet Warszawski
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171535409

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.