PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2018 | nr 10 | 63--64
Tytuł artykułu

XIII Konferencja Naukowa "Multimedia w biznesie i administracji. Technologie ICT we współczesnym zarządzaniu", Częstochowa, 18-19 października 2018 r.

Autorzy
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 18-19 października 2018 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się XIII Konferencja Naukowa "Multimedia w biznesie i administracji. Technologie ICT we współczesnym zarządzaniu", zorganizowana przez Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie. Patronat nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej oraz Zarząd Główny Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa w Warszawie, a patronat honorowy - Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Konferencja była kontynuacją spotkań nauki i biznesu z cyklu "Multimedia w zarządzaniu", które zostały zapoczątkowane w marcu 1999 r. Celem cyklicznie organizowanej konferencji jest wymiana doświadczeń na temat teorii i praktyki zarządzania współczesnymi organizacjami, przede wszystkim prezentacja technik i technologii multimedialnych, usprawniających prowadzenie działań gospodarczych i edukacyjnych. (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
63--64
Opis fizyczny
Twórcy
  • Politechnika Częstochowska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171541824

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.