PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2018 | nr 21(3) | 95--97
Tytuł artykułu

Sprawozdanie.III Międzynarodowa konferencja naukowa "Problemy i wyzwania geografii komunikacji" w Gdańsku (10-11.05.2018 r.)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
3rd International Scientific Conference "Problems and challenges of transport geography" in Gdańsk (10-11 May 2018)
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Trzecia konferencja pt. "Problemy i wyzwania geografii komunikacji" odbyła się ponownie w Gdańsku w dniach 10-11 maja 2018 r. Zgodnie z przyjętą tradycją organizatorami były: Komisja Geografii Komunikacji Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Katedra Geografii Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Katedrą Gospodarki Przestrzennej. Wygłoszono 45 referatów. Reprezentowane były podobnie jak w latach poprzednich główne ośrodki akademickie w kraju, ale także wybrane uczelnie i instytucje zagraniczne. Wśród gości konferencji znaleźli się przedstawiciele Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego w Mińsku, Instytutu Geografii Słowackiej Akademii Nauk, Uniwersytetu im. I. Kanta w Kaliningradzie (Rosja) i Uniwersytetu w Kłajpedzie (Litwa).(fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
95--97
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Gdański
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171562851

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.