PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2018 | 20 | 207--211
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z VI Ogólnopolskiej Sesji Naukowej pt. Życie prywatne Polaków w XIX wieku. O mężczyźnie (nie)zwyczajnie, Olsztyn, 4-5 października 2018 r.

Autorzy
Warianty tytułu
Report from the 6th National Science Session Titled Private Life of Poles from the 19th Century. About a Man (No)Ordinary, Olsztyn, October 4-5, 2018
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W dniach 4-5 października 2018 r. w Olsztynie odbyła się już VI Sesja Naukowa z cyklu "Życie prywatne Polaków w XIX wieku". Tegoroczna konferencja została zatytułowana O mężczyźnie (nie)zwyczajnie. Została ona zorganizowana, tak jak poprzednie, wspólnie przez Instytut Historii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, przy honorowym patronacie olsztyńskiego Muzeum Warmii i Mazur. Obrady odbyły się w gmachu Wydziału Humanistycznego UWM w Olsztynie przy ulicy Obitza 1 w Sali Posiedzeń Rady Wydziału.(fragment tekstu)
Słowa kluczowe
PL
EN
Science   Men  
Rocznik
Tom
20
Strony
207--211
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Łódzki
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171563654

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.